صفحه اصلي
رشته تربیت بدنی
کتب و ویدیوهای آموزشی
استخدامی تربیت بدنی
آزمون ها
کلاسها
منابع کنکور تربیت بدنی
دانلود رایگان
درباره ما
سبد خرید
     تمدید فرصت انتخاب رشته ویژه کنکور کارشناسی ارشد تربیت بدنی 1401
  01/04/26

با سلام حضور همه شما دانشجویان و داوطلبین کنکور کارشناسی ارشد تربیت بدنی

 

مهلت مجدد به مجازین انتخاب رشته که موفق به تکمیل فرم انتخاب رشته تحصیلی در آزمون کارشناسی ارشد تربیت بدنی سال 1401 نشده اند :

 

 

فرصت مجدد انتخاب رشته
پيرو اطلاعيه مورخ  29/3/1401  ، بدين‌وسيله‌ به ‌اطلاع‌ مجازين به انتخاب رشته در آزمون‌ کارشناسي ارشد ناپيوسته سال 1401 که در زمان مقرر ( 1/4/1401 لغايت  4/4/1401 ) موفق به تکميل فرم انتخاب رشته هاي تحصيلي خود نشده اند، مي­رساند، تسهيلاتي فراهم گرديده است که صرفاً داوطلبان مذکور بتوانند از تاريخ 2/5/1401 لغايت 4/5/1401 با مراجعه به درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش www.sanjesh.org و لينک مربوط به سامانه جامع آزمون مذکور، با رعايت شرايط ذيل نسبت به تکميل فرم انتخاب رشته هاي تحصيلي خود اقدام نمايند.

این امکان فقط برای افرادی که براساس محتوای كارنامه اعلام نتایج اولیه مجاز به انتخاب رشته شده اند و موفق به انجام انتخاب رشته نشدند فراهم شده و بعد از تاریخ 4/5/1401 تمدید نمی شود و هیچگونه درخواستی در این خصوص پذیرفته نخواهد شد.

انجام انتخاب رشته (در دوره های روزانه و نوبت دوم) در این مرحله در رشته­ هاي امتحاني که داراي آزمون عملي و تشریحی هستند منجر به معرفی داوطلب برای آزمون عملی نخواهد شد. داوطلب در صورت انتخاب این رشته ها، با نمره آزمون عملی صفر (0) گزینش خواهد شد.

انجام انتخاب رشته در این مرحله در رشته ­هاي شرايط خاص و مصاحبه، منجر به معرفی داوطلب برای انجام مراحل مصاحبه یا بررسی صلاحیت وی نخواهد شد. داوطلب در صورت انتخاب این رشته ها، از گزينش نهايي در آنها حذف خواهد شد.

 

 


 جامعترین و موثرترین منابع مطالعاتی منابع مطالعاتی کنکور دکتری تربیت بدنیاطلاعات کامل آزمون های آزمایشی ثبت نام آنلاین کلاسها و آزمون های آزمایشی

آلبوم تصاویر فروشگاه آنلاین کتاب دانلود رایگان جزوات نمایندگی های موسسه در سراسر کشور

 

هر جا که اراده ای، هست... راهی هم هست...

اولین دپارتمان تخصصی و جامع تربیت بدنی و علوم ورزشی