صفحه اصلي
رشته تربیت بدنی
کتب و ویدیوهای آموزشی
استخدامی تربیت بدنی
آزمون ها
کلاسها
منابع کنکور تربیت بدنی
دانلود رایگان
درباره ما
سبد خرید
     اعلام زمان و محل برگزاری آزمون عملی رشته علوم ورزشی و رشته آموزش تربیت بدنی سال 1401
  01/04/22

 

با سلام حضور همه شما دانش آموزان و داوطلبین شرکت درآزمون عملی تربیت بدنی 1401
اعلام زمان و محل برگزاری آزمون عملی رشته علوم ورزشی و رشته آموزش تربیت بدنی سال 1401 :

به اطلاع متقاضیان تحصیل در رشته تحصیلی علوم ورزشی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی و رشته آموزش تربیت بدنی پردیس های دانشگاه فرهنگیان در آزمون سراسری سال 1401 می رساند که تمامی متقاضیان می بایست با رعایت شرایط و ضوابط اعلام شده و با توجه به استان و شهرستان محل اقامت خود ، در تاریخ مشخص شده به حوزه برگزاری آزمون عملی مراجعه نمایند.


تاریخ دقیق برگزاری آزمون عملی رشته علوم ورزشی و رشته آموزش تربیت بدنی : 

برادران : 29 و 30 تیر ماه 1401 ( روز های چهارشنبه و پنج شنبه )

خواهران : 31 تیر الی 2 مرداد ماه 1401 ( روزهای جمعه الی یکشنبه )

به استثنای حوزه تبریز ، که آزمون عملی برادران در تاریخ 7 و 8 مرداد و خواهران در تاریخ 9 و 10 مرداد ماه ، برگزار خواهد شد.

 

ساعت مراجعه به محل برگزاری آزمون عملی رشته علوم ورزشی و رشته آموزش تربیت بدنی :

تایم صبح : از ساعت 7 الی 11

تایم بعد از ظهر : از ساعت 13 الی 16 

 

آزمون عملی تربیت بدنی 1401

آزمون عملی تربیت بدنی 1401

آزمون عملی تربیت بدنی 1401

آزمون عملی تربیت بدنی 1401

 

 

 

پيرو اطلاعيه مورخ 1401/03/29 درخصوص پرينت كارت شركت در آزمون سراسري سال 1401 ، بدين‌‌وسيله‌ نظر متقاضيان رشته تحصيلي علوم ورزشي دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالي و آموزش تربيت بدني پرديس‌هاي دانشگاه فرهنگيان در آزمون سراسري سال 1401 را به‌ نكات زير جلب مي‌نماید :

 

1- پذیرش دانشجو برای رشته علوم ورزشی و آموزش تربیت بدنی در سال 1401 بصورت متمرکز دارای شرایط خاص با آزمون عملی، معاينه پزشكي و تست‌هاي سلامت و تندرستي از بین متقاضیان گروه‌های آزمايشي علوم رياضي و فني، علوم انساني و علوم تجربي كه‌ در جلسه آزمون روزهاي پنجشنبه مورخ 1401/04/09 و جمعه مورخ 10/04/ 1401 حاضر بودند و از تاريخ 1401/04/05 لغايت 1401/04/11 علاقه مندي خود را با پرداخت هزينه آزمون عملي در درگاه اطلاع‌رساني اين سازمان اعلام نموده‌اند، بعمل خواهد آمد و نتایج نهایی آن همراه با سایر رشته های متمرکز در اواخر شهریورماه اعلام خواهد شد.

2- افرادی كه متقاضي آزمون عملي رشته علوم ورزشي و يا آموزش تربيت بدني (در بخش پذیرش با آزمون) شده اند، می توانند پس از اعلام نتايج اوليه آزمون سراسري، حتی اگر براساس مندرجات كارنامه در دوره روزانه مجاز به انتخاب رشته نشده باشند نیز با مراجعه به درگاه اطلاع‌رساني اين سازمان در زمان مقرر (دهه دوم مرداد ماه) نسبت به انتخاب كدرشته‌محل‌هاي تحصيلي دوره روزانه از رشته علوم ورزشی یا آموزش تربیت بدنی در فرم انتخاب رشته اين آزمون در هر اولويتي كه علاقه دارند اقدام نمايند.

3- متقاضيان رشته‌ تحصيلي مذکور براساس اولويت‌بندي رشته‌هاي خود در فرم انتخاب رشته گزينش خواهند شد.

يادآوري مهم: متقاضيان رشته‌‌ علوم ورزشي دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالي و آموزش تربيت بدني پرديس‌هاي دانشگاه فرهنگيان بايد از سلامت كامل جسماني برخوردار بوده و بخصوص از سلامت قلبي و ريوي خود يقين داشته و آمادگي‌هاي لازم براي تستهاي آزمون‌ عملي‌ دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالي را داشته‌ باشند. با توجه به اينكه در محل حوزه برگزاري آزمون عملي معاينات پزشكي با نظارت پژوهشگاه تربيت بدني و علوم ورزشی وزارت علوم، تحقيقات و فناوري انجام خواهد شد نياز به همراه داشتن گواهي سلامت و ارائه گواهي تندرستي براي متقاضیان نمي‌باشد.

4- متقاضيان رشته آموزش تربيت بدني پرديس‌هاي دانشگاه فرهنگيان وابسته به وزارت آموزش و پرورش علاوه بر شركت در آزمون عملي، پس از انجام انتخاب رشته در موعد مقرر، در صورتي كه در رديف معرفي شدگان رشته فوق برای انجام مراحل مصاحبه رشته هاي دانشگاه فرهنگيان قرار گيرند، مي‌بايست طبق اطلاعيه‌اي كه درخصوص زمان انجام مراحل مصاحبه رشته هاي تحصيلي این دانشگاه در دهه اول شهریور ماه توسط اين سازمان اعلام مي شود، براي شركت در مصاحبه تخصصي و بررسي صلاحيت‌هاي عمومي كه در دو قسمت مجزا توسط آموزش و پرورش برگزار خواهد شد، نیز شركت نمايند. در غيراينصورت به منزله انصراف فرد از ادامه گزينش تلقي مي‌شود. بنابراین، همه متقاضیان بايد حائز شرايط مصاحبه و بررسي صلاحيت‌هاي عمومي باشند تا در گزينش نهائي كه براساس ضوابط اين سازمان انجام مي‌شود، قرار گیرند.

5- آزمون عملي تربيت بدني ‌براي متقاضيان براساس زمان اعلام شده در جدول مندرج در ذیل این اطلاعیه برگزار مي‌شود. متقاضیان مي‌بايست ‌براساس استان محل اقامت و طبق برنامه زماني اعلام شده در آزمون عملي شركت نمايند. كارت شركت در آزمون عملي در حوزه¬هاي برگزاري آزمون عملي تحويل متقاضیان خواهد شد.

6- متقاضيان رشته‌ علوم ورزشي دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالي و آموزش تربيت بدني پرديس‌هاي دانشگاه فرهنگيان بايد علاوه بر مبلغ واريزي براي هزينه آزمون عملي (موضوع پرداخت 1/050/000 «یک میلیون و پنجاه هزار ریال» در اطلاعيه مورخ 1401/03/29)، می بایست بابت پرداخت هزینه انجام معاينه پزشكي و تست‌هاي سلامت و تندرستي مبلغ 1/040/000 (یک میلیون چهل هزار ریال)، از  تاریخ 1401/04/23  به درگاه پژوهشگاه  تربیت بدنی  به نشانی www.ssrc.ac.ir مراجعه نموده و هزینه را پرداخت نمایند. در ضمن فیش مربوط را پرینت گرفته و در روز آزمون عملی به نماینده پژوهشگاه تربیت بدنی مستقر در حوزه تحویل نمايند.

یادآوری مهم برای متقاضیان :

1- آزمون متناسب با شرایط کنونی کشور بازبینی و فیلم شیوه اجرای آزمون، همراه با دستورالعمل های مربوطه، در درگاه پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی قابل مشاهده می باشد. متقاضیان گرامی می‌توانند با مشاهده فیلم و تمرین مهارت های لازم، آمادگی نسبی بیشتری را برای شرکت در آزمون علوم ورزشی کسب نمایند.

2- همه متقاضیان موظف هستند لباس و کفش مناسب سالن ورزشی، وسایل بهداشتی لازم از جمله 3 عدد ماسک، دو جفت دستکش لاتکس و مواد ضدعفونی کننده همراه داشته باشند تا در زمان حضور در دانشگاه اقدام به رعایت دستورالعمل های بهداشتی نمایند.

3- همه متقاضیان موظف به رعایت فاصله 2 متری از عوامل اجرایی و سایر متقاضیان می‌باشند، ضمن اینکه باید از رد و بدل کردن وسایل شخصی با سایرین جداً خودداری نمایند.

4- به منظور حفظ سلامت متقاضیان و خانواده آنها، از ورود افراد همراه به حوزه های اجرای آزمون عملی جلوگیری خواهد شد. این افراد می بایست در محیطی خارج از فضای دانشگاه در انتظار اتمام آزمون و بازگشت متقاضیان باشند.

5- متقاضیان گرامی می بایست یک ساعت قبل از حضور در حوزه، آب و مواد غذایی مورد نیاز خویش را مصرف نمایند تا در صورت طولانی شدن فرآیند آزمون دچار ضعف جسمی نشوند. همراه داشتن نوشیدنی و میان وعده مناسب و مصرف شخصی این مواد بلامانع است (در حوزه های آزمون عملی مواد غذایی و نوشیدنی توزیع نمی شود و هر متقاضی می بایست شخصاً احتیاجات خود در این زمینه را مرتفع سازد.

6- به همراه داشتن یک قطعه عكس 4×3، لباس‌ و كفش‌ ورزشي‌، اصل شناسنامه و يا كارت ملي و پرینت هزينه تست‌هاي سلامت و تندرستي و انجام معاينه پزشكي به مبلغ 1/040/000 (یک میلیون چهل هزارریال) در زمان آزمون عملي ضروري است. در غير اينصورت از متقاضی‌ آزمون ‌عملي‌ به ‌عمل ‌نخواهد آمد.

7- همه متقاضيان می‌بایست طبق برنامه‌ زماني و اقدامات اعلام شده در این اطلاعیه عمل نمايند. آزمون‌ عملي علوم ورزشی قابل تمديد و یا تكرار نخواهد بود.

ضمنا داوطلبان درصورت لزوم مي‌توانند سئوالات خود را در ساعات اداری با شماره تلفن 42163 با پیش شماره 021 در میان بگذارند.

 

 


 جامعترین و موثرترین منابع مطالعاتی منابع مطالعاتی کنکور دکتری تربیت بدنیاطلاعات کامل آزمون های آزمایشی ثبت نام آنلاین کلاسها و آزمون های آزمایشی

آلبوم تصاویر فروشگاه آنلاین کتاب دانلود رایگان جزوات نمایندگی های موسسه در سراسر کشور

 

هر جا که اراده ای، هست... راهی هم هست...

اولین دپارتمان تخصصی و جامع تربیت بدنی و علوم ورزشی